W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.

x

Zabawy z językiem angielskim

Badania naukowe dowodzą, że najlepszy okres do nauczania języka obcego przypada na pierwsze 8 lat życia dziecka. Dzieci z punktu psychologicznego są ciekawe świata i posiadają potrzebę komunikowania się z otoczeniem. Ucząc się języka nabywają te umiejętności w sposób naturalny.

Pod względem wartości wychowawczych i społecznych nauka języka obcego wpływa na komunikowanie się z innymi, dając szanse wychowania dziecka pozbawionego kompleksów, tolerancyjnego i otwartego na innych ludzi i kultury.

Znajomość języków obcych w dzisiejszym świecie stwarza młodemu człowiekowi możliwość podróżowania, poznawania nowych ludźmi z różnych kręgów kulturowych, zwiedzania oraz daje szansę na dobry start zawodowy.

Celem proponowanych przez nas zajęć jest skuteczna, a zarazem przyjemna nauka języka angielskiego. Program realizowany jest dwa razy w tygodniu. Ponadto część zajęć ma charakter zabaw integrujących, podczas których nauczyciel ma okazję zweryfikować zdobyte już sprawności i umiejętności językowe dziecka.

Program nauczania w pełni uwzględnia indywidualne predyspozycje każdego dziecka, zapewniając mu optymalny czas na nabycie określonych umiejętności.

Facebook